Maak kennis met de experts

Dit is het team dat iedere dag vol passie en plezier werkt aan het succes van onze klanten. Van marketeers tot developers en van support engineers tot projectmanagers. Allemaal hebben ze één ding met elkaar gemeen: hun hart gaat sneller kloppen van e-mailmarketing.

Directie & MT

Sjuul van der Leeuw

Manager Marketing and Communication
06 49 02 20 37
m.reinders@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Marleen Reinders

Manager Sales
06 49 02 23 00
s.nagtzaam@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Sandro Nagtzaam

Divisie Manager Campaign Services
06 19 74 83 07
p.buil@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Pauline Buil

Divisie Manager Product & Support
06 44 18 65 08
s.dorrestijn@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Steven Dorrestijn

Marketing

Marketing Executive
030 698 80 80
w.choi@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Winjan Choi

Content Marketeer
030 698 80 80
l.pruijn@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Leon Pruijn

Content Marketeer
030 698 80 80
f.vanzelst@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Femke van Zelst

Content Marketeer
030 698 80 80
r.oudejans@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Renée Oudejans

Sales

Cliënt Manager
06 17 10 38 46
k.veerman@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Karsten Veerman

Client Manager
030 698 80 80
b.schram@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Bart Willem Schram

Client Manager
030 698 80 80
r.breuker@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Rutger Breuker

Sales Executive
030 698 80 80
m.zondervan@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Martijn Zondervan

Sales Executive
030 698 80 59
n.davids@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Niels Davids

Sales Executive
030 698 80 80
n.hes@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Nathalie Hes

Accountmanager New Business
06 45 31 66 53
m.martens@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Marloes Martens

Accountmanager New Business
06 16 95 95 45
w.verster@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Wesley Verster

Account Manager New Business
030 698 80 80
a.schuiten@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Arjen Schuiten

Acquisitie
030 698 80 80
d.huiskes@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Dorus Huiskes

Campaign Services

Project Manager
030 698 80 85
j.hengst@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Jolien Hengst

Project Manager
030 698 80 89
m.wahono@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Mark Wahono

Project Manager
030 698 80 82
d.vanvliet@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Daniëlle van Vliet

Project Manager
030 698 80 95
w.kooistra@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Wendy Kooistra

Project Manager
030 698 80 81
e.reijers@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Eva Reijers
Dionne van Nieuwamerongen

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Wilbert Heinen

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Petra Mannak

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Bima Saputra

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Fabiola Fontaine

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Dino Spuzic

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Wendy Smits

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Karien Doodkorte
e-Village medewerker Sandra

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Sandra Bouwman

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Vincent van Yperen

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Özlem Yilmaz

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Tan Pham

Campaign Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Feike Brouwer

Product & Support

Product Owner
030 698 80 80
s.vanmaris@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Stephan van Maris

Technical Project Leader
030 698 80 80
a.vanderkleij@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Angelo van der Kleij

Technical Project Manager
030 698 80 80
m.blom@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Miranda Blom

Application Manager
030 698 80 75
j.verschoor@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Jeroen Verschoor

Application Manager
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Micky Scheltens

Trainer/Advisor
030 698 80 80
p.hegeman@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Patricia Hegeman

Support Engineer
030 698 80 70
support@myclang.com

pijl - links pijl - links
Steffen Kemme

Support Engineer
030 698 80 70
support@myclang.com

pijl - links pijl - links
Maarten Koot

Support Engineer
030 698 80 70
support@myclang.com

pijl - links pijl - links
Joost Huele

Support Engineer
030 698 80 70
support@myclang.com

pijl - links pijl - links
Holger Houdijk

Support Engineer
030 698 80 70
support@myclang.com

pijl - links pijl - links
Jiska van Dijk

Software Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Djuke van Hoof

Software Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Ricky de Jong

Software Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Steven Visser

Software Developer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Rik Aikman

Test Engineer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Tim Jansen

System Engineer
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Jeffrey van Doesburg

System Administrator
030 698 80 80
info@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Jimmy Wilkens

Finance & Human Resources

Inge van Woudenberg

Financial Administrator
030 698 16 90
b.frerichs@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Belinda Frerichs-Roestenburg

Talent Acquisition Specialist
06 41 03 83 79
v.schildwacht@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Viktoria Schildwacht

Hostess
030 698 80 80
c.straat@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Charlotte Straat

Raad van Advies

Hans Nieuwveld
e-Village medewerker Rob Weerts

Raad van Advies
r.weerts@e-village.nl

pijl - links pijl - links
Rob Weerts
Robert Rebergen
Scroll omhoog